en iyi rulet siteleri
Rize’de öğretmen ve tur rehberine saldırı
  • Rojev
  • Güncel
  • Rize’de öğretmen ve tur rehberine saldırı

Rize’de öğretmen ve tur rehberine saldırı

Amed'ten Rize’nin Ardeşen ilçesine gezmeye giden öğrencilerin gözü önünde tur rehberi ve öğretmene saldırı gerçekleştirildi.

ABONE OL
Haziran 12, 2023 14:30
Rize’de öğretmen ve tur rehberine saldırı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

RİZE – Amed’ten Rize’nin Ardeşen ilçesine gezmeye giden öğrencilerin gözü önünde tur rehberi ve öğretmene saldırı gerçekleştirildi.

Amed’den ortaokul öğrencilerinden oluşan bir kafile tur amacıyla Rize’nin Ardeşen ilçesine gezmeye gitti. 10 Haziran’da Ardeşen ilçesinde bulunan Akasya Zipline Salıncak tesisine eğlence için giden kafilenin tur rehberine salıncak alanının sahipleri tarafından saldırı gerçekleştirildi.

10 kişilik grubun çocukların gözü önünde saldırıda bulunduğu tur rehberinin burnu kırılırken, öğretmen ise çeşitli yerlerinden yaralandı.

DARP RAPORU ALINDI

Turların sürdüğü alanda saldırı sürerken, tesadüfen bölgede bulunan jandarma ekiplerinin müdahalesinin ardından saldırganlar güçlükle durduruldu. Öğretmen ve tur rehberi sonrasında Ardeşen İlçe Devlet Hastanesi’nden darp raporu aldı.

ŞİKAYETÇİ OLUNDU

Rapor sonrası Ardeşen İlçe Jandarma Karakolu’na giden öğretmen ve tur rehberi “Darp, cebir, şiddet ve öldürmeye teşebbüs” suçlarından saldırganlar hakkında şikâyetçi oldu. Ardından tur kafilesi Amed’e dönmek için yola çıktı. Yol boyunca jandarma tur ekibini arayarak, güvenlik noktasında bilgi aldı.

Konu hakkında bilgi almak için aradığımız Zipline’na bağlı Akasya Tesisleri telefonlarımıza yanıt vermedi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.