en iyi rulet siteleri
Yönetmen Tekin’in otobüs çekmesi aleyhte delil sayıldı!
  • Rojev
  • Güncel
  • Yönetmen Tekin’in otobüs çekmesi aleyhte delil sayıldı!

Yönetmen Tekin’in otobüs çekmesi aleyhte delil sayıldı!

Keşif yaptığı iddiasıyla tutuklanan Belgesel yönetmeni ve akademisyen Sibel Tekin’in dosyasına aleyhte delil olarak sunulan görüntülerde Tekin’in 1 dakika boyunca otobüs ve dolmuşları çektiği görüldü.

ABONE OL
Ocak 23, 2023 18:00
Yönetmen Tekin’in otobüs çekmesi aleyhte delil sayıldı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA – Keşif yaptığı iddiasıyla tutuklanan Belgesel yönetmeni ve akademisyen Sibel Tekin’in dosyasına aleyhte delil olarak sunulan görüntülerde Tekin’in 1 dakika boyunca otobüs ve dolmuşları çektiği görüldü.  

Belgesel yönetmeni ve akademisyen Sibel Tekin, kalıcı yaz saati uygulaması için belgesel çekimi görüntüleri gerekçe gösterilerek 17 Aralık’ta tutuklandı. Avukatları, “keşif yaptığı” iddiasıyla “örgüt üyeliği” ile suçlanan Tekin’in “Karanlıkta Başlayan Hayat” adlı belgeseli için çekim yaptığı esnada taksi durağının güvenlik kameralarına yansıyan ve dosyaya aleyhte delil olarak sunulan görüntüleri kamuoyu ile paylaşıldı.

Dosyaya aleyhte delil olarak sunulan görüntülerde Tekin’in 15 Aralık 2022 tarihinde taksi durağının önüne gelerek otobüsleri ve dolmuşları çektiği, 1 dakika çekim yapmasının ardından duraktan ayrıldığı görülüyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.