en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti’den aralıksız seçim çalışması
  • Rojev
  • Güncel
  • Yeşil Sol Parti’den aralıksız seçim çalışması

Yeşil Sol Parti’den aralıksız seçim çalışması

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Yeşil Sol Parti milletvekili adayları, halkı sandık güvenliği noktasında bilgilendirdi.

ABONE OL
Nisan 25, 2023 13:30
Yeşil Sol Parti’den aralıksız seçim çalışması
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Yeşil Sol Parti milletvekili adayları, halkı sandık güvenliği noktasında bilgilendirdi. 
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, bildiri dağıttı. Halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Yeşil Sol Parti adayları, sandık güvenliği için halkı bilgilendirdi. 
 
İSTANBUL
 
Yeşil Sol Parti, İstanbul’un Silivri ilçesinde Mor Çadır standı kurdu. İlçe merkezinde gerçekleştirilen açılışa, İstanbul 3’üncü bölge kadın milletvekili adayı Gülfiraz Sağlık’ın yanı sıra çok sayıda kadın katıldı. Kadınlar, “Jin, jiyan, azadî” sloganı eşliğinde gerçekleştirilen açılışın ardından çalınan müzikler eşliğinde halaya durdu. 
 
Milletvekili adayı Gülfiraz Sağlık, AKP-MHP iktidarını bu seçimlerde göndereceklerini belirtti. 
 
BURSA 
 
Yeşil Sol Parti Bursa’da da, seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürdü. Parti yöneticileri ve milletvekilli adayları, Osmangazi ilçesinin Bağlarbaşı ve Güneştepeye mahallelerinde kahve ziyaretleri gerçekleştirerek, bildiri dağıttı.
 
Yıldırım ilçesine bağlı Erikli Mahallesi’nde esnaf ziyaret edildi,  Şirinevler Mahallesi’nde kahvehaneler ziyaret edilerek, bildiri dağıtıldı.
 
İZMİR 
 
Yeşil Sol Parti, İzmir’de seçim çalışmaları kapsamında Gıda Toptancıları Çarşısı’nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Yeşil Sol Parti Milletvekili Adayı Burcugül Çubuk, Yeşil Sol Parti ve HDP yöneticilerinin katıldığı ziyarette, esnafların sorunları dinlenilerek, destek istendi. 
 
Esnaflar, yoğun ilgi gösterdikleri Yeşil Sol Parti’lilere, destek vereceklerini belirterek, 20 yıllık iktidardan kurtulmak istediklerini söyledi. İş yapamamaktan şikayet eden esnaflar, ekonomik olarak zor durumda olduklarını aktardı. Bazı esnaflar ise “Yolunuz yolumuzdur. Hep birlikte kazanacağız” diyerek, oylarını Yeşil Sol Parti’ye vereceklerini ifade etti. 
 
Heyet buranın ardından Konak ilçesindeki Zeytinlik, Gürçeşme ve Çukur mahallelerinde de esnafları ziyaret ederek, Yeşil Sol Parti’ye destek istedi. 
 
ADANA 
 
Adana’nın dört bir yanında seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Yeşil Sol Parti milletvekili adayları, “Birlikte değiştireceğiz” şiarıyla halkla bir araya geliyor. Yeşil Sol Parti Adana milletvekili adayları Ferhat Kabaiş ve Mehmet Karakış, Yüreğir ilçesine bağlı 19 Mayıs ve Yenidoğan mahallelerinde adaylardan Şükran Efetürk, Rojbin Çelik, Minür Korkmaz, Aziz Uslu ve Evrim Ayman Seyhan ilçesine bağlı Denizli ve Dumlupınar mahallelerinde semt pazarı ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Hatay pahalılığına değinen yurttaşlar, iktidarın gitmesi yönünde oy kullanacaklarını vurguladı. Adaylar ise halktan Yeşil Sol Parti’ye oy vermesini istedi.
 
MERSİN 
 
Yeşil Sol Parti) Mersin milletvekili adayları da seçimlere ilişkin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeşil Sol Parti Mersin İl Örgütü heyeti ile milletvekili adayı Bayram Kızartıcı, İHD Mersin Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Şube binasında gerçekleştirilen ziyarette Yeşil Sol Parti heyetini, İHD Mersin Şube Başkanı Hakkı Demir karşıladı. Yaklaşan seçimlere ilişkin seçim güvenliği ve seçmen oyu güvenliği başlıklarının tartışıldığı ziyarette, siyasal sürece dair değerlendirmelerde yapıldı. 
 
ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
Seçim çalışmaları kapsamında Mezitli ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren milletvekili adayı Mustafa Türk ise esnafların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ziyarette, esnafların şikayetlerini dinleyen Türk, ekonomik krizden dert yanan esnaflara Yeşil Sol Parti’nin ekonomiye yönelik çözüm önerilerini aktardı. Türk, esnaflardan Yeşil Sol Parti için oy istedi.
 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.