en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti’den alanlarda‘oylara sahip çıkma’ çağrısı
  • Rojev
  • Politika
  • Yeşil Sol Parti’den alanlarda‘oylara sahip çıkma’ çağrısı

Yeşil Sol Parti’den alanlarda‘oylara sahip çıkma’ çağrısı

Çalışmalarına son 2 gün kalmasına ragmen durmadan devam eden Yeşil Sol Parti adayları, gün boyu yaptıkları çağrılarla sandığa gitme ve oylara sahip çıkma çağrısı yaptı.

ABONE OL
Mayıs 12, 2023 14:32
Yeşil Sol Parti’den alanlarda‘oylara sahip çıkma’ çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ- Çalışmalarına son 2 gün kalmasına ragmen durmadan devam eden Yeşil Sol Parti adayları, gün boyu yaptıkları çağrılarla sandığa gitme ve oylara sahip çıkma çağrısı yaptı.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), son 2 gün kalan seçimlere ilişkin çalışmalarını bugün de gün boyu sürdürdü.

İSTANBUL

İstanbul’da Kadıköy İskele’de kurulan Yeşil Sol Parti standında milletvekili adayı Turgut Öker ile birlikte çalışma yürütüldü. Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul milletvekilleri Züleyha Gülüm ve Musa Piroğlu’nun da katıldığı etkinliğe çok sayıda kişi de destek verdi.

Etkinlik bir çok sanatçının seslendirdiği Alevi ve Kürtçe şarkılarla başladı, şarkılar  eşliğinde halaya duruldu.

Burada konuşan Öker, “Biz de milletvekili adaylığı sadece semboliktir bizim fikriyatımız esastır. Dolayısıyla bu topraklarda kardeşlik için, barış için, bir arada yaşam için bedel ödeyenleri saygıyla anıyorum. İnanıyorum sadece bizler değil, bu ülkenin bütün mazlum hakları artık eşit koşullarda bir arada yaşamak istiyor. İnanıyoruz ki 15’inden sonra yeni bir dünyayla, yeni bir zihniyetle biz uyanacağız. Bu iktidar ne yaparsa yapsın sonu geldi artık” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.