en iyi rulet siteleri
Valilikten Newroz alanı için alternatif güzergah açıklaması
  • Rojev
  • Güncel
  • Valilikten Newroz alanı için alternatif güzergah açıklaması

Valilikten Newroz alanı için alternatif güzergah açıklaması

İstanbul Valiliği, Newroz’un gerçekleştirileceği Yenikapı Meydanı’na giden kimi yolların kapatılacağını duyurarak, Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Balat Sahil ve Atatürk Bulvarı’nın kullanılabileceğini açıkladı.

ABONE OL
Mart 18, 2023 13:30
Valilikten Newroz alanı için alternatif güzergah açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANBUL – İstanbul Valiliği, Newroz’un gerçekleştirileceği Yenikapı Meydanı’na giden kimi yolların kapatılacağını duyurarak, Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Balat Sahil ve Atatürk Bulvarı’nın kullanılabileceğini açıkladı. 
 
İstanbul’da, “Her der Newroz, her dem azadî” ve “Newroz ateşiyle özgürlüğe” şiarıyla yarın Yenikapı Meydanı’nda gerçekleştirilecek Newroz’a dair İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Valiliğin açıklamasında miting alanına giden güzergâhlara dair şunlar aktarıldı: “Namık Kemal Caddesi ile bu caddeye çıkan tüm cadde ve sokaklar, bağlantıya uygun noktalardan kapatılacak, Şehit Vefa Kara Kurdu Üst Geçidi, Yenikapı İDO İskelesi ile Yenikapı Miting Alanı arası Yanyol (Yenikapı etkinlik alanı iç yolu), Mahramacı Sokaklar trafiğe kapatılacaktır. Alternatif güzergahlar olarak ise Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Balat Sahil ve Atatürk Bulvarı kullanılabilecek.”
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.