en iyi rulet siteleri
Taksim’deki patlamaya ilişkin 2 tutuklama daha
  • Rojev
  • Güncel
  • Taksim’deki patlamaya ilişkin 2 tutuklama daha

Taksim’deki patlamaya ilişkin 2 tutuklama daha

Patlama nedeniyle tutuklanan Ahlam Albashır ve firari olduğu ileri sürülen Bilal Hassanı’nın Hatay'a girmesine yardım ettiği ileri sürülen 2 kişi tutuklandı.

ABONE OL
Kasım 20, 2022 16:00
Taksim’deki patlamaya ilişkin 2 tutuklama daha
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL- Patlama nedeniyle tutuklanan Ahlam Albashır ve firari olduğu ileri sürülen Bilal Hassanı’nın Hatay’a girmesine yardım ettiği ileri sürülen 2 kişi tutuklandı.

Taksim’de bulunan İstiklal Caddesi’nde yaşanan patlama nedeniyle patlamayı gerçekleştirdiği iddia edilen Ahlam Albashır ile 16 kişi tutuklandı, 32 kişi ise serbest bırakıldı.

Albashır ile patlamada sorumlu tutulan ve firari olduğu ileri sürülen Bilal Hassanı’nın illegal yollarla Türkiye’ye geçmesine yardım ettikleri iddia edilen iki kişi gözaltına alındı.

Albashır ve Hassanı’nın Hatay’dan Türkiye’ye girmesine yardım ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 2 kişi, savcılıkta ifadeleri alınmak üzere Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Tutuklama talebiyle Sulh Caze Hakimliği’ne sevk edilen 2 kişi, “kasten öldürmek”, “Devletin birliğini ve bütünlüğünü bozmak” iddiasıyla tutuklandı.

Tutuklandığı belirtilen 2 kişinin isimleri ise öğrenilemezken, tutuklanan kişi sayısı 19’a yükseldi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.