en iyi rulet siteleri
Taksim’de 1 Mayıs ablukası

Taksim’de 1 Mayıs ablukası

1 Mayıs dolaysıyla yasaklanan Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne çıkan tüm sokaklar demir bariyerlerle kapatıldı.

ABONE OL
Mayıs 1, 2023 06:00
Taksim’de 1 Mayıs ablukası
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANBUL – 1 Mayıs dolaysıyla yasaklanan Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne çıkan tüm sokaklar demir bariyerlerle kapatıldı. 
 
İstanbul’da Taksim’in yasaklanması nedeniyle bu yıl da 1 Mayıs, Maltepe’de kutlanacak. 1 Mayıs Birlik, Dayanışma ve Mücadele Günü öncesinde Taksim Meydanı, çevresi ve Gezi Parkı demir bariyerle kapatıldı. Taksime çıkan tüm sokak başlarına yerleştirilen polis ve bariyerlerle geçişler yasaklandı. 
 
Sabah saat 06.00’da trafiğe kapatılan yollar şöyle: “Sıraselviler Caddesi, Tak-ı Zafer Caddesi, Sadri Alışık Sokak – Atıf Yılmaz Caddesi, Balo Sokak – Turnacıbaşı Caddesi, Zambak Sokak, Meşelik Sokak, Yeni Çarşı Caddesi, Kumbaracı Yokuşu, Asmalı Mescit Caddesi, Meşrutiyet Caddesi, Hamalbaşı Caddesi, Kamer Hatun Caddesi, İlk Belediye Caddesi, Ensiz Sokak, İnönü Caddesi, Mete Caddesi.”
 
ALTERNATİF YOLLAR
 
Gün boyu trafiğe kapalı olacak yolların dışında araç sürücülerinin kullanacağı alternatif güzergahlar da belirlendi. Bu güzergahlar, Refik Saydam Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Meclis-i Mebusan Caddesi, Tersane Caddesi, Mebusan Yokuşu, Boğazkesen Caddesi, Defterdar Yokuşu ve Kemeraltı Caddesi olarak belirtildi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.