en iyi rulet siteleri
Sinan Ateş soruşturmasını yürüten polis müdürüne terfi
  • Rojev
  • Güncel
  • Sinan Ateş soruşturmasını yürüten polis müdürüne terfi

Sinan Ateş soruşturmasını yürüten polis müdürüne terfi

Sinan Ateş'in ölümü ile ilgili soruşturmayı yürüten Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Arzum Nazman, dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı ile terfi ettirildi.

ABONE OL
Haziran 8, 2023 11:30
Sinan Ateş soruşturmasını yürüten polis müdürüne terfi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Sinan Ateş’in ölümü ile ilgili soruşturmayı yürüten Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Arzum Nazman, dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı ile terfi ettirildi. 
 
Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ölümü ile ilgili soruşturmayı yürüten polis ekibinin başındaki Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Arzum Nazman, bir üst rütbeye terfi ettirilerek görevden alındı. Nazman’ın yerine ise Ankara Emniyeti’nden Alp Aslan getirildi. 
 
T24’ün haberine göre, henüz iddianamesi hazırlanmayan cinayetin yaşandığı andan itibaren soruşturmanın başında yer alan Nazman, 2022 emniyet teşkilatındaki müdür terfileri çerçevesinde “Birinci Sınıf Emniyet Müdürü” rütbesine terfi ettirildi. Dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı ile terfi alan Nazman, üst rütbedeki görevini sürdürmek yerine Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ın talebi ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün onayı doğrultusunda Ankara Emniyet Müdür Yardımcılığı’na devam etti. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.