en iyi rulet siteleri
Sanatçı Rojda’dan Dosso Dossi açıklaması

Sanatçı Rojda’dan Dosso Dossi açıklaması

Sanatçı Rojda, Ağrı Valiliği, HDP’den ihraç edilen Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ve Dosso Dossi Holding sponsorluğunda yapılacak müzik festivaline katılmayacağını açıkladı.

ABONE OL
Mayıs 11, 2023 11:36
Sanatçı Rojda’dan Dosso Dossi açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İSTANBUL – Sanatçı Rojda, Ağrı Valiliği, HDP’den ihraç edilen Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ve Dosso Dossi Holding sponsorluğunda yapılacak müzik festivaline katılmayacağını açıkladı.
 
Ağrı Valiliği, HDP’den ihraç edilen Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ve Dosso Dossi Holding’in organize ettiği Ağrı Dağı Müzik Festivali’ne tepkiler sürüyor. Festivalde sahne alacak sanatçılar arasında gösterilen Rojda, resmi Twitter hesabından festivale katılmayacağını duyurdu. 
 
Rojda’nın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Değerli halkımız, 9 Temmuz 2013 tarihinde yapılaması planlanan Ağrı Dağı Müzik Festivali’ne katılmayacağımı belirtmek isterim. Kimse merak etmesin ben ne olduğunu çok iyi bilen neyi  temsil ettiğimi halkıma karşı sorumluluklarımı iyi biliyor, bunları ölçüp, tartarak, sanatımı icra ediyorum. Bundan kimsenin en ufak bir endişesi olmasın. Birbirimizi ötekileştiren değil, kucaklaştıranlardan olalım. Hep fırsatta linç edenlerden değil koruyan ve kollayanlardan olalım. Bizim için hayati öneme sahip olan seçim sürecinin son günlerindeyiz. Kimsenin gündem değiştirmesine fırsat tanımadan var gücümüzle seçim çalışmalarına sarılmalı ve güçlü bir temsiliyet kazanmak için daha fazla çaba harcamalıyız.” 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.