en iyi rulet siteleri
Oyuncular Sendikası’ndan gözaltılara tepki
  • Rojev
  • Güncel
  • Oyuncular Sendikası’ndan gözaltılara tepki

Oyuncular Sendikası’ndan gözaltılara tepki

Amed merkezli gözaltılarda çok sayıda tiyatro sanatçısının da gözaltına alınmasına tepki gösteren Oyuncular Sendikası, meslektaşlarının serbest bırakılmasını istedi.

ABONE OL
Nisan 25, 2023 15:30
Oyuncular Sendikası’ndan gözaltılara tepki
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ- Amed merkezli gözaltılarda çok sayıda tiyatro sanatçısının da gözaltına alınmasına tepki gösteren Oyuncular Sendikası, meslektaşlarının serbest bırakılmasını istedi.

Oyuncular Sendikası, Amed merkezli gözaltılarda çok sayıda tiyatro sanatçısının da gözaltına alınmasına yaptıkları yazılı paylaşım ile tepki gösterdi.

Paylaşımda, “Bugün Diyarbakır merkezli yapılan operasyonda Amed Şehir Tiyatrosu oyuncuları Yavuz Akkuzu, Elvan Koçer Yıldırım, Özcan Ateş, Sena Özbey, Şahperi Alphan Bayhan ve Saadettin İnal’ın gözaltına alındığı kamuoyuna yansıdı. Avukatların verdiği bilgiye göre göre kısıtlılığı olması nedeniyle meslektaşlarımızın neden gözaltına alındığını bilmiyoruz. Meslektaşlarımızın bir an önce serbest bırakılmasını istiyoruz. Konunun takipçisi olacağımızı kamuoyuna bildiririz. Girtiyen binçavkiri berdin” ifadelerine yer verildi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.