en iyi rulet siteleri
Önce Çocuklar Derneği’nden final etkinliği

Önce Çocuklar Derneği’nden final etkinliği

Önce Çocuklar Derneği ve Culture Civic'in ortaklığıyla "Animasyon Dünyasına Yolculuk" projesinin final etkinliği düzenlendi.

ABONE OL
Haziran 9, 2023 17:36
Önce Çocuklar Derneği’nden final etkinliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AMED – Önce Çocuklar Derneği ve Culture Civic’in ortaklığıyla “Animasyon Dünyasına Yolculuk” projesinin final etkinliği düzenlendi.

Önce Çocuklar Derneği (Komaleya Berî Her Tiştî Zarok) ve Culture Civic’in ortak düzenlediği “Animasyon Dünyasına Yolculuk” projesinin final etkinliği Amed’in Peyas ilçesinde bulunan Önce Çoçuklar Derneği’nde yapıldı. Etkinliğe Zarok TV, Zarok Ma, Çaça Derneği, Latus Derneği ve çocukların aileleri katıldı. Etkinliğin yapıldığı bahçede çocukların çizdiği resimler sergilendi.

‘EN BÜYÜK EMEĞİ ÇOCUKLAR VERDİ’

Etkinlikte konuşan Proje Koordinatörü Mazlum Mengüç, bu çalışmanın  bir fragman olarak ele alınması gerektiğini belirterek, “Çalışmalarımız, karakter yazımı, fotoğraf, senaryo yazımı 2D ve 3D Animasyon çalışması üzerinde oldu. Burada en büyük emekleri çocuklar verdi. Çocuklar hayal dünyasını resimlere yansıttı. Çalışmalarında temel insan hakları üzerine  mesaj verildi” dedi.

Eğitmen Halil  Yıldırım ise çocukların atölyelerle kendilerini ifade ettiğini belirtti.

Ardından çocuklar yaptıkları çalışmaları anlattı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.