en iyi rulet siteleri
İtiraflarda bulunan Erdoğan helallik istedi

İtiraflarda bulunan Erdoğan helallik istedi

“Devlet yok” tepkilerine hakaretlerle karşılık veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kez “İlk birkaç gün arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik” itirafında bulunarak, helallik istedi.

ABONE OL
Şubat 27, 2023 13:00
İtiraflarda bulunan Erdoğan helallik istedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – “Devlet yok” tepkilerine hakaretlerle karşılık veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kez “İlk birkaç gün arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik” itirafında bulunarak, helallik istedi. 
 
AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yanında götürdüğü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte deprem bölgesi Semsûr’da açıklamalarda bulundu. Felaket sonrası gittiği deprem bölgesinde depremzedelerin ve siyasetçilerin “Devlet yok” tepkilerine hakaret ve küfürlerle karşılık veren Erdoğan, bu kez itiraflarda bulundu, helallik istedi. 
 
 ‘HELALLİK’ İSTEDİ
 
Erdoğan, Semsûr’da AFAD çadırına 10 Şubat’ta yaptığı ziyareti hatırlatarak, “O günden bugüne Adıyaman çok değişti. Dünyada eşi benzeri görülmedik şekilde, üst üste yaşadığımız depremlerin ve artçıların yol açtığı etkilediği şehirlerimizden biri de Adıyaman’dır. Sarsıntıların yıkıcı etkisi, olumsuz hava şartları, hasar gören alt yapının getirdiği zorluklar gibi sebeplerle maalesef ilk birkaç gün Adıyaman’da arzu ettiğimiz etkinlikte çalışma yürütemedik. Bunun için sizden helallik istiyorum. Her şeyin farkındayız ve gereğini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.