en iyi rulet siteleri
Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu’ndan  yağış uyarısı
  • Rojev
  • Güncel
  • Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu’ndan yağış uyarısı

Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu’ndan yağış uyarısı

Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu, hafta sonu kent genelinde beklenen kuvvetli yağış nedeniyle olabilecek sel baskınlarına karşı halkı uyardı.

ABONE OL
Mart 17, 2023 16:00
Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu’ndan  yağış uyarısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AMED- Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu, hafta sonu kent genelinde beklenen kuvvetli yağış nedeniyle olabilecek sel baskınlarına karşı halkı uyardı.

Amed’te hafta sonu kent genelinde kuvvetli yağış bekleniyor. Amed Kent Koruma ve Dayanışma Platformu, kuvvetli yağış nedeniyle sel ve su baskınlara karşı halkı uyarmak için sanal medya hesabından paylaşım yaptı.

Platformun yayınladığı açıklamada, “Hafta sonu kent genelinde beklenen kuvvetli yağışın sel ve su baskınlarına neden olabileceği göz önünde alınarak ilgili kurumlar kent merkezinde acil olarak, Logarları temizlemeli. Ofis alt geçidi ve Urfayolu alt geçitlerinde su tahliyesi için yedek pompa sistemleri kurmalıdır. Başta bodrum ve zemin katlar ile dere yataklarına yakın yerlerde oturan yurttaşlarımız kendi tedbirlerini almalıdırlar. Ayrıca yurttaşlarımız, hafta sonu zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamaları, yağış esnasında alt geçitleri kullanmamalarını öneriyoruz” ifadelerine yer verildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.