en iyi rulet siteleri
Akşener’den Erdoğan’a: Sonuçlardan çıkarması gereken dersler var
  • Rojev
  • Politika
  • Akşener’den Erdoğan’a: Sonuçlardan çıkarması gereken dersler var

Akşener’den Erdoğan’a: Sonuçlardan çıkarması gereken dersler var

Seçim sonuçlarına dair açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan’a “Seçim sonuçlarından çıkarması gereken büyük dersler olduğunu hatırlatmak isterim” dedi.

ABONE OL
Mayıs 28, 2023 19:32
Akşener’den Erdoğan’a: Sonuçlardan çıkarması gereken dersler var
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA –  Seçim sonuçlarına dair açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan’a “Seçim sonuçlarından çıkarması gereken büyük dersler olduğunu hatırlatmak isterim” dedi. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı. Akşener, “Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turunu tamamlamış bulunuyoruz. Sandık görevlilerine, avukatlarımıza, müşahitlerimize, oy kullanan vatandaşlarımıza, en çok gençlere ve kadınlara teşekkür ediyorum” dedi. 
 
‘SORUNLARA EĞİLME ZAMANI’
 
Yapılan tüm kara propagandalara, provokasyonlara rağmen seçmenlerin büyük olgunluk içinde demokratik hakkını kullandığını belirten Akşener, “Ülkemizde uzun süredir bir seçim gündemi var ve bu gündem Türkiye’yi çok yordu. Sorunların başında ekonomi geliyor. Artık vakit kaybetmeden sorunlara eğilme, çözüm üretme zamanı geldi. Milletimizin bize verdiği muhalefet görevini aynı düsturla, ciddiyetle, seçmen veli nimettir anlayışı ile yürüteceğiz. Milletimiz bu seçimlerde söyleyeceğini söyledi. Bize düşen bu mesajı anlamak, anladıktan sonra gereğini yapmaktır. İyi Parti olarak bunu hakkıyla yapacağız” şeklinde konuştu. 
 
ERDOĞAN’I UYARDI 
 
Üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceklerini vurgulayan Akşener, “Sayın Erdoğan’ın da seçim sonuçlarından çıkarması gereken büyük dersler olduğunu hatırlatmak isterim” dedi. 
 
MİLLET İTTİFAKI YANITI 
 
Akşener, Millet İttifakı’nın devam edip etmeyeceğine dair soruya ise “Millet İttifakı nedir ne değildir mevzusu daha sonraki mesele. 22.30’da Kılıçdaroğlu’nun daveti ile biz CHP Genel Merkezi’ne gidiyoruz, değerlendirme yapacağız. Bu bir süreç, ne olacağını bilmiyorum. 6 masayı davet eden Kılıçdaroğlu’ydu ve aday olarak destekledik onu, çalıştık. 14 Mayıs’ta da iki parti bünyesinde girdik. Diğer partiler CHP logosu altında girdi. Bunların hepsi ayrı bir süreç” yanıtını verdi. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.