en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti adayı Cemal’den Yeni Yaşam gazetesine ziyaret
  • Rojev
  • Güncel
  • Yeşil Sol Parti adayı Cemal’den Yeni Yaşam gazetesine ziyaret

Yeşil Sol Parti adayı Cemal’den Yeni Yaşam gazetesine ziyaret

Yeşil Sol Parti İstanbul Milletvekili Hasan Cemal, Yazı İşleri Müdürü gözaltına alınan Yeni Yaşam Gazetesi’ni ziyaret etti.

ABONE OL
Nisan 25, 2023 14:30
Yeşil Sol Parti adayı Cemal’den Yeni Yaşam gazetesine ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL- Yeşil Sol Parti İstanbul Milletvekili Hasan Cemal, Yazı İşleri Müdürü gözaltına alınan Yeni Yaşam Gazetesi’ni ziyaret etti.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) İstanbul 2’nci Milletvekili Adayı Hasan Cemal, Yazı İşleri Müdürü gözaltına alınan Yeni Yaşam Gazetesini ziyaret etti. Cemal’i çok sayıda Yeni Yaşam Gazetesi çalışanı karşıladı. Ziyarette 21 kente siyasetçi, hukukçu ve gazetecilerin de aralarında çok sayıda kişiye yapılan gözaltı saldırısına tepki gösterdi.

Siyasetçilerin yaptıkları siyaset, gazetecilerin haber yapmasından, avukatların ise seçim güvenliğini sağlayabilecek bir pozisyonda olmasından kaynaklı gözaltına alındığını dile getiren Cemal, “Bu böyle devam ederse seçim güvenliği ‘yok etmek istiyor’ demektir. Buna karşı biz ne yapabiliriz? Çıkıp sokakta bağırmak, anlatmak lazım. En çok HDP, Yeşil Sol Parti’nin üzerine geliyor. Çünkü anahtar olacağını görüyor. ‘Onu nasıl önlerim, etkisini nasıl en aza indiririm? Ona bakıyor” diyerek, tepki gösterdi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.