en iyi rulet siteleri
05 HAZİRAN 2023 GÜNDEMİ

05 HAZİRAN 2023 GÜNDEMİ

05 HAZİRAN 2023 GÜNDEMİ

ABONE OL
Haziran 5, 2023 06:00
05 HAZİRAN 2023 GÜNDEMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
* İktidarın ekonomi politikalarıyla krizin derinleştiğini belirten Genel-İş Amed 2 Nolu Şubesi Başkanı Behçet Barut, çözümün savaşta değil, demokraside olduğuna işaret etti. 
 
* Taş ocağı kapasite artışı ve maden ihalelerinin felaket olduğunu kaydeden Bergama Çevre Platformu Sözcüsü Erol Engel, çam fıstığının yok olduğunu ve her türlü tarımsal faaliyet bitirildiğini söyledi. 
 
* 7 Haziran’da kuruluşunun 5’inci yıl kutlamalarının startını verecek olan Ma Music Akademisi, bu yıl 5’incisi düzenlenecek Ma Music Günleri’ne katılım çağrısı yaptı. 
 
* Adil bir seçim sürecinin yaşanmadığını ifade eden Akademisyen Joost Jongerden, iktidarın tüm “yok etme” çabalarına rağmen HDP’nin parlamentoda yer almasının başlı başına bir zafer olduğunu belirtti. 
 
* Muğla Bodrum’da çocuklarına tecavüz eden Talip A. hakkında açılan davanın duruşması Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek. (09.00)
 
* HDP Kadın Meclisi ve Yeşil Sol Parti Kadın Meclisi, seçim sonuçlarını değerlendirmek ve önümüzdeki dönem politik mücadele hattını belirlemek üzere HDP Genel Merkezi’nde toplanıyor. (10.30)
 
* İzmir’deki hukuk ve ekoloji örgütleri, Çeşme Turizm Alanı Genişletme ve Doğal Sit Kararının İptali Davaları’ndaki gelişmelere ilişkin İzmir Mimarlık Merkezi’nde basın toplantısı düzenleyecek. (11.00)
 
* İzmir’deki ekoloji örgütleri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla kentte etkinlik düzenleyecek. (15.00-18.30)
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.