en iyi rulet siteleri
YSK: Kurulumuza yansıyan olumsuz bir durum yok
  • Rojev
  • Güncel
  • YSK: Kurulumuza yansıyan olumsuz bir durum yok

YSK: Kurulumuza yansıyan olumsuz bir durum yok

Seçimlerin sonuçlandığını ifade eden YSK Başkanı Ahmet Yener, “Kurulumuza şu ana kadar yansıyan olumsuz bir durum yok” dedi.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 15:00
YSK: Kurulumuza yansıyan olumsuz bir durum yok
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – Seçimlerin sonuçlandığını ifade eden YSK Başkanı Ahmet Yener, “Kurulumuza şu ana kadar yansıyan olumsuz bir durum yok” dedi.
 
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, seçimlere ilişkin açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin sonuçlandığını ifade eden Yener, “Kurulumuza şu ana kadar yansıyan olumsuz bir durum söz konusu olmamıştır” dedi.
 
2 KİŞİ KALP KRİZİ GEÇİRDİ
 
Oy verme işlemleri sırasında 1 parti müşahidi ile 2 yurttaşın kalp krizi geçirerek, hayatını kaybettiğini ifade eden Yener, “Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” diye belirtti.
 
Açıklamanın ise devamında şunlar yer aldı: “Seçimde emeği geçen siyasi partilerimize, merkez teşkilatımıza, il ve ilçe seçim kurullarımıza, sandık görevlileri ile çeşitli kademelerde görev alanlara, desteklerini esirgemeyen Bakanlıklarımıza, ilgili kurumlarımıza, güvenlik güçlerimize ve süreci başından bu yana takip eden siz değerli basın mensuplarına en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimin ülkemize, milletimize, Cumhurbaşkanı adaylarına ve siyasi partilere hayırlı olmasını diliyorum.”
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.