en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti’den İzmir’de esnaf ziyaretleri
  • Rojev
  • Güncel
  • Yeşil Sol Parti’den İzmir’de esnaf ziyaretleri

Yeşil Sol Parti’den İzmir’de esnaf ziyaretleri

Yeşil Sol Parti, İzmir'in çeşitli ilçelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde ikinci turda AKP-MHP iktidarının gönderilmesi için sandığa gidilmesi ve sandıkların korunmasını istedi.

ABONE OL
Mayıs 24, 2023 17:00
Yeşil Sol Parti’den İzmir’de esnaf ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZMİR – Yeşil Sol Parti, İzmir’in çeşitli ilçelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde ikinci turda AKP-MHP iktidarının gönderilmesi için sandığa gidilmesi ve sandıkların korunmasını istedi.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2’inci turuna yönelik İzmir’in birçok ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Bu kapsamda Yeşil Sol Parti Eş Genel Sözcüsü İbrahim Akın, Yeşil Sol Parti ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) il ve ilçe yöneticileri Menemen ilçe merkezi ve Asarlık Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Öte yandan Yeşil Sol Parti İzmir Milletvekili Burcu Gül Çubuk da Çiğli ilçe merkezinin yanı sıra Bornova ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri ve Pınarbaşı, Doğanlar ve Mevlana mahallelerinde kahve ziyaretleri gerçekleştirdi. Yeşil Sol Parti ve HDP’li yöneticilerin eşlik ettiği ziyaretlerde partililer, seçimlerin ikinci turunda tek adamı göndermek için sandığa giderek oy kullanma çağrısında bulundu.

SELÇUK’TA HALK TOPLANTISI

Yeşil Sol Parti Amed Milletvekili Serhat Eren ise Bayraklı ilçesinde Onur ve Yamanlar mahallelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Yeşil Sol Parti ve HDP’lilerin eşlik ettiği Eren daha sonra Selçuk ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra HDP Selçuk İlçe binasında yapılan halk toplantısına katıldı. Eren, Kürt düşmanı AKP-MHP iktidarının yıkılması için sandıklara sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

İLÇELERDE ÇALIŞMALAR

Ayrıca HDP MYK üyesi Samet Mengüç de, Balçova ilçesinde Ata Caddesi, Narlıdere ilçesinde Mithatpaşa Caddesi ve Karabağlar ilçesinde Eskiçamlık Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, yaşanan ekonomik krizin sorumlusu AKP-MHP iktidarını gönderme çağrısında bulundu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.