en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti’den final turları

Yeşil Sol Parti’den final turları

Yeşil Sol Parti, seçim maratonunu şehirlerde düzenlediği araç konvoylarıyla noktaladı.

ABONE OL
Mayıs 13, 2023 13:30
Yeşil Sol Parti’den final turları
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Yeşil Sol Parti, seçim maratonunu şehirlerde düzenlediği araç konvoylarıyla noktaladı. 
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), iki aydır sürdürdüğü seçim çalışmalarını kentlerde düzenlediği araç konvoylarıyla sonuçlandırdı. Kentlerdeki caddeleri turlayan Yeşil Sol konvoyu halktan yoğun ilgi gördü. 
 
RIHA
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Riha İl Örgütü, Riha’ın Sîwereg (Siverek) ilçesinde final turu gerçekleştirdi. Yeşil Sol Parti milletvekili adaylarını ilçe girişinde karşılayan yurttaşlar, kente final turu attı. Selim Pınar Caddesi üzerinde başlayan final turu, Yılmaz Güneş Caddesi, İnönü Bulvarı, Hürriyet Caddesi, Siverek Caddesi, Top Yolu, Cuma Pazarı Caddesi ve Seyfioğlu Caddesi üzerinden Selim Pınar Mahallesi’nde bulunan ilçe binasına kadar devam etti. Güzergah üzerinde yollara çıkan yurttaşlar, vekil adaylarına yoğun ilgi gösterdi.
 
DERSÎM
 
Yeşil Sol Parti Dersim İl Örgütü, seçim öncesi kent merkezinde araçlarla tur attı. Konvoya katılan yurttaşlar, Atatürk Mahallesi’nde toplandı. Araçlar, Yeşil Sol Parti bayrakları ile süslendi. Yeşil Sol Parti Dersim milletvekili adayı Ayten Kordu’nun, toplanma alanına gelmesi ile konvoy yüzlerce araçla hareket etti. Atatürk Mahallesi’nde başlayan konvoy sırayla, Cumhuriyet, Gazik, Esentepe, Alibaba, Yeni Mahalle, Harçik TOKİ ve Moğoltay Mahallesi’ni turladı. Yurttaşlar, evlerinin pencere, balkonlarına ve işyerlerinin önüne çıkarak konvoyu zafer işaretleriyle selamladı. 
 
MÛŞ
 
Seçime saatler kala Mûş Yeşil Sol Parti ve HDP Gençlik Meclisi çalışmalarını sürdürüyor. Gençler, kentin merkezinde seçim standı kurarak yurttaşlara broşür ve örnek oy pusulalarını dağıttı. Burada konuşan Gençlik Meclisi üyesi Maruf Çelikel, “ HDP ve Yeşil Sol Parti Gençlik Meclisi olarak, seçim standı açtık. Bu standı faşist iktidarı yok etmek için kurduk. Eminim ki bu stant yarın ki seçimlere de ışık tutarak iktidarı göndereceğiz. AKP-MHP iktidarını sandığa gömeceğiz üç sıfır yapıp AKP’yi bu kentte yok edeceğiz” dedi.
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.