en iyi rulet siteleri
Yeşil Sol Parti seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor
  • Rojev
  • Güncel
  • Yeşil Sol Parti seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Yeşil Sol Parti seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Yeşil Sol Parti, seçimlere sayılı günler kala tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor.

ABONE OL
Nisan 27, 2023 14:00
Yeşil Sol Parti seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Yeşil Sol Parti, seçimlere sayılı günler kala tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. 
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), seçimlere sayılı günler hala çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ziyaretleri ve halk buluşmaları yapan milletvekili adayları diğer yandan dağıttıkları bildirilerle bir yandan yurttaşların oylarına talip olduklarını söylerken, diğer yandan halkı seçim mitinglerine davet ediyor. 
 
MERSİN
 
Yeşil Sol Parti Mersin milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında din alimleri ile bir araya geldi. Programda, Yeşil Sol Parti Mersin milletvekili adayları Ali Bozan, Mustafa Türk, Hacı Bayram Kızartıcı, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Mersin İl Eşbaşkanları Hoşyar Sarıyıldız, Bedriye Kuş, HDP Halklar ve İnançlar Komisyonu İslam Masası Çukurova Sözcüsü Mahmut Tanış ile din alimleri yer aldı.
 
‘BU SÜRECİ BAŞARIYLA TAÇLANDIRACAĞIZ’ 
 
Programda konuşan Yeşil Sol Parti adayı Ali Bozan, 14 Mayıs seçimlerinin tarihi bir anlamı olduğunu belirterek, bu süreçte din alimlerinin desteğinin çok önemli olduğuna değindi. Bozan, “Enerjimiz yüksek. Halkların desteği ile motivasyonumuz da artıyor. Hep birlikte bu süreci başarıyla taçlandıracağız. Destekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ediyorum” dedi.
 
‘DESTEĞİNİZ GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYOR’ 
 
Aday Hacı Bayram Kızartıcı ise, din alimlerinin desteğinin seçim sürecine çok büyük katkı sunacağına işaret ederek, “Sizlerin desteklerinin bu seçim sürecine çok büyük katkı sunacağını biliyoruz. Binlerce yol arkadaşımız cezaevlerinde tutuluyor. Bizler tüm engellemelere rağmen var gücümüzle sahalardayız ve halklarla buluşuyoruz. Bu süreçte sizlerin destekleri de gücümüze güç katıyor. Güzel günlere birlikte yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Adaylardan Mustafa Türk’te seçim sürecinde birlikteliğin önemine vurgu yaptı.
 
ADANA
 
Adana’nın dört bir yanında seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiren Yeşil Sol Parti milletvekili adayları, “Birlikte değiştireceğiz” şiarıyla DİSK Çukurova Temsilciliğini ve Adana Mezbahane emekçileriyle bir araya geldi. Ziyarete adaylar Tülay Hatimoğulları, Ferhat Kabaiş, Rojbin Çelik ve Mehmet Karakış yer aldı. Ziyaretlerde 14 Mayıs seçimlerinin tarihi bir anlamı olduğunu belirtilerek, Yeşil Sol Parti için oy istenildi.
 
ANTALYA
 
Yeşil Sol Parti Antalya İl Örgütü, seçim çalışmaları kapsamında Antalya Hakkarililer Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yeşil Sol Parti Antalya vekil adayı Saruhan Oluç, “AKP-MHP İktidarı bu ülkede büyük bir yıkım yarattı. Ekonomiden, siyasete her alanda enkaz yarattı. Bu seçimde de ne kadar destek gördüklerini göreceğiz. Biz değişim yaratmak için mücadele edeceğiz. Bu konuda halkımıza güveniyoruz” dedi. 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.