en iyi rulet siteleri
Yaşamını yitiren tutuklu Keve’nin cenazesi Van’a geldi
  • Rojev
  • Güncel
  • Yaşamını yitiren tutuklu Keve’nin cenazesi Van’a geldi

Yaşamını yitiren tutuklu Keve’nin cenazesi Van’a geldi

Malatya Akçadağ T Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutulduğu tek kişilik hücrede şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren tutuklu Barış Keve’nin cenazesi memleketi Van'a geldi.

ABONE OL
Eylül 19, 2022 17:00
Yaşamını yitiren tutuklu Keve’nin cenazesi Van’a geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

VAN – Malatya Akçadağ T Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutulduğu tek kişilik hücrede şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren tutuklu Barış Keve’nin cenazesi memleketi Van’a geldi.

Malatya Akçadağ T Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutulduğu tek kişilik hücrede dün gece şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren tutuklu Barış Keve’nin cenazesi memleketi Van’a geldi. Keve’nin cenazesi ailesinin yaşadığı Çatak ilçesi Merkez  Mezarlığı’nda  defnedilecek.

Van Çatak yol ayrımında bekleyen Hakların Demokratik Partisi Van İl ve İlçe Örgütleri yöneticileri, Tutuklu  Hükümlü Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma (TUHAY-DER), Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) İl ve İlçe Yöneticileri, Özgür Kadın Hareketi (TJA), Medeniyetler Beşiğinde Yakınlarını Kaybeden Ailelerle Yardımlaşma Dayanışma Birlik ve Kültür Derneği (MEBYA-DER) gelen cenaze aracına katılarak mezarlığa doğru yola çıktı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.