en iyi rulet siteleri
Xarpêt mitingine katılım çağrısı

Xarpêt mitingine katılım çağrısı

Yeşil Sol Parti’nin Xarpêt'te gerçekleşeceği büyük mitinge katılım çağrısı yapan kentin milletvekili adayı Savaş Erdoğan, "Newroz coşkusuyla miting yapacağız" dedi.

ABONE OL
Mayıs 9, 2023 10:00
Xarpêt mitingine katılım çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
XARPÊT – Yeşil Sol Parti’nin Xarpêt’te gerçekleşeceği büyük mitinge katılım çağrısı yapan kentin milletvekili adayı Savaş Erdoğan, “Newroz coşkusuyla miting yapacağız” dedi.
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti), Xarpêt İstasyon Meydanı’nda yarın saat 16.00’da miting gerçekleştirecek. Mitinge, Yeşil Sol Parti Eş Sözcüsü Çiğdem Kılıçgün Uçar ve Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Keskin Bayındır katılacak.
 
Kentin milletvekili adayı Savaş Erdoğan, seçime günler kala çalışmaların tüm heyecanıyla sürdüğünü belirterek, büyük mitinge katılım çağrısı yaptı. Erdoğan, “Gittiğimiz mecralarda halkın tepkisi beklediğimizin de üstünde ve çok olumlu bir şekilde ilerliyor. Tepki göreceğimiz düşünülen alanlarda dahi insanlar gelip bizimle sohbet ediyor, bizi bir kenara çekip, ‘Sizinle beraberiz ama bunu yüksek sesle ifade edemiyoruz’ diyorlar” ifadelerini kullandı. 
 
‘NEWROZ COŞKUSUYLA MİTİNG YAPACAĞIZ’ 
 
Yarın yapılacak mitinge dikkat çeken Erdoğan, “Mitingin Newroz coşkusuyla geçeceğine inanıyoruz. Bütün planlamalarımızı ona göre yaptık. Bütün Elazığlı hemşerilerimizi oradaki şölene bekliyoruz. Miting demek istemiyorum çünkü sadece siyasi söylemlerin olduğu bir alan olarak algılansın istemiyorum, çünkü biz orada gerçekten bir şölen havasında Newroz coşkusuyla bir etkinlik yapacağız. Bu etkinliğe de bütün halkımızı davet ediyoruz. Bu mitingin yoğun katılımlı olması bizim açımızdan çok kıymetli çünkü oradan çıkacak görüntü, çıkacak fotoğraf seçimlerde ne kadar güçlü olduğumuzu gösterecek” şeklinde konuştu. 
 
Erdoğan, yurttaşların “Acaba oyum boşa gider mi” kaygısının olmaması gerektiğini ifade ederek, “Eğer miting yeterince coşkulu, kalabalık geçerse bazı yurttaşlarımız da çok daha kararlı sandığa gidecektir. Bunun için tüm halkımızı 10 Mayıs Çarşamba günü saat 16.00’da İstasyon Meydanı’nda olmaya çağırıyoruz” dedi. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.