en iyi rulet siteleri
Tatvan’da AKP’li meclis üyeleri istifa etti
  • Rojev
  • Güncel
  • Tatvan’da AKP’li meclis üyeleri istifa etti

Tatvan’da AKP’li meclis üyeleri istifa etti

Tatvan Belediyesi’nin AKP’li meclis üyelerinden iki kişi “Usulsüzlüğe ortak olmak istemiyoruz” diyerek partiden istifa etti

ABONE OL
Nisan 28, 2023 17:30
Tatvan’da AKP’li meclis üyeleri istifa etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
BEDLÎS – Tatvan Belediyesi’nin AKP’li meclis üyelerinden iki kişi “Usulsüzlüğe  ortak olmak istemiyoruz” diyerek partiden istifa etti. 
 
Bedlîs’in Tatvan Belediyesi’nin AKP’li meclis üyelerinden Cezmi Taşdemir ve Nedim Balkın, yaptıkları açıklamayla partiden istifa ettiklerini duyurdu. AKP’li belediye başkanının istişare ve ortak akla önem vermediğinin, halkın sorunlarından ziyade kendi şahsi çevresinin işlerini öncelediği belirtilen açıklamada “Usulsüzlüğe ve hukuksuzluğa ortak olmak istemiyoruz” denildi. 
 
Yapılan istifa açıklamasında, “Geldiğimiz süreç içerisinde Ak Partinin sorun çözme kabiliyeti sona ermiştir. Yapılan tüm usulsüzlükleri kendilerine bildirmemize rağmen hiç bir şekilde müdahale edilmemiş tam tersine yapılan usulsüzlüklere göz yumulmuştur. Bu da belediye yönetimini cesaretlendirmiştir. Şimdilik bağımsız olarak belediye meclis üyeliğini devam ettireceğiz” denildi. 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.