en iyi rulet siteleri
Soylu karar değiştirdi: Albashır Minbic’ten geldi!
  • Rojev
  • Politika
  • Soylu karar değiştirdi: Albashır Minbic’ten geldi!

Soylu karar değiştirdi: Albashır Minbic’ten geldi!

İstanbul patlamasıyla ilgili farklı açıklamalarına bir yenisini ekleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahlam Albashır’ın Minbic’ten geldiğini iddia etti.

ABONE OL
Kasım 18, 2022 09:00
Soylu karar değiştirdi: Albashır Minbic’ten geldi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – İstanbul patlamasıyla ilgili farklı açıklamalarına bir yenisini ekleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ahlam Albashır’ın Minbic’ten geldiğini iddia etti. 
 
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, İçişleri Bakanlığının 2023 yılı bütçesi görüşmeleri başladı. Halkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, milletvekilleri Rıdvan Turan, Garo Paylan, Filiz Kerestecioğlu, Hasan Özgüneş, Kemal Bülbül, Zeynel Özen, Oya Ersoy ve Erdal Aydemir, komisyon salonuna gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için ayağa kalkmadı. 
 
CHP grubu da Soylu’nun ardından salona geldi. 
 
Komisyonda sunum yapan İçişleri Bakanı Soylu, HDP’lileri hedef aldı. 
 
Mersin’de Tece Polisevi’ne yönelik eylemde yanlış bilgilerle gündeme gelen ve istihbaratı taksiciden aldığını söyleyen Soylu, bir kez daha “Bilinmesi lazım ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti dağdaki teröristin ayakkabı numarası dahil her şeyi bilmektedir” iddiasında bulundu. 
 
Soylu, İstanbul patlamasıyla ilgili yaptığı farklı açıklamalara bir yenisini daha ekleyerek, şunları ileri sürdü: “Mersin’deki de, İstiklal Caddesi’ndeki saldırı da Münbiç’ten oldu.”
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.