en iyi rulet siteleri
Sırrı Sakık: 3 saattir insanlar bir torbayı veremedi
  • Rojev
  • Güncel
  • Sırrı Sakık: 3 saattir insanlar bir torbayı veremedi

Sırrı Sakık: 3 saattir insanlar bir torbayı veremedi

Yeşil Sol Parti Agirî Milletvekili adayı Sırrı Sakık, saatler geçmesine rağmen kentte sayımların bitmemesine, "3 saattir insanlar bir torbayı veremedi. Bunu size yedirtmeyiz” şeklinde tepki gösterdi.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 22:00
Sırrı Sakık: 3 saattir insanlar bir torbayı veremedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
AGIRÎ – Yeşil Sol Parti Agirî Milletvekili adayı Sırrı Sakık, saatler geçmesine rağmen kentte sayımların bitmemesine, “3 saattir insanlar bir torbayı veremedi. Bunu size yedirtmeyiz” şeklinde tepki gösterdi.
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi’nin (Yeşil Sol Parti) iddialı olduğu kentlerden biri olan Agirî’de, saatler geçmesine rağmen halen oy sayım işlemi tamamlanmadı. Yeşil Sol Parti vekil adayı Sırrı Sakık, “İrade diyorsunuz ama gasp ediyorsunuz. Bunu size yedirtmeyiz” dedi.  
 
Sakık, sayımın uzamasına, “Sayın yargıç, burada neden 3 hakim yok? Tek bir hakim sayıyor oyları, onlarca emekçi bu saatte hala burada. Neden siz yalnız varsınız? Bu insanları mağdur etmeye ne hakkınız var? Ali Cengiz oyunu oynamayın, bunu kabul etmeyiz. Şu insanların iradesine, emeğine saygısızlık ediyorsunuz. Sizinle görüşmek istiyoruz reddediyorsunuz. 3 saattir insanlar bir torbayı veremedi. İrade diyorsunuz ama gasp ediyorsunuz. Bu durumda ne siz mutlu olursunuz ne biz. Bunu size yedirtmeyiz” şeklinde tepki gösterdi.
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.