en iyi rulet siteleri
Sêrt mitingine katılım çağrısı

Sêrt mitingine katılım çağrısı

Yeşil Sol Parti Sêrt İl Örgütü, yarın saat 15.00’da Sêrt Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşecek büyük Sêrt mitingine çağrı kapsamında basın toplantısı düzenled

ABONE OL
Mayıs 6, 2023 17:00
Sêrt mitingine katılım çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
SÊRT – Yeşil Sol Parti Sêrt İl Örgütü, yarın saat 15.00’da Sêrt Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşecek büyük Sêrt mitingine çağrı kapsamında basın toplantısı düzenledi.
 
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Sêrt İl Örgütü, yarın Sêrt Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşecek büyük Sêrt mitingine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Yeşil Sol Parti Sêrt milletvekili adayı Sabahat Erdoğan Sarıtaş, İl Eşsözcüleri, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İl Eşbaşkanları, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) İl Eşbaşkanları katıldı.
 
MİTİNGE ÇAĞRI 
 
Açıklamayı yapan Yeşil Sol Parti İl Eşsözcüsü Eşref Tekin, gerçekleşecek olan mitingin önemine vurgu yaparak, “Seçime son 8 gün kaldı. Seçim süreci atmosferinde son mitingimizi yarın gerçekleştireceğiz. Tüm Sêrt kamuoyuna, Sêrt’te bulunan vatandaşlarımıza, ilçelerde ve köylerde bulunan seçmenlerimize ve yurttaşlarımıza bir davet gerçekleştiriyoruz. HDP Eş Genel Başkanımız sayın Mithat Sancar ve Êlih milletvekilimiz Ayşe Acar Başaran’ın katılımıyla mitingimizi gerçekleştireceğiz. Tüm Sêrt halkımızı, ilçelerimizi ve köylerimizi mitingimize davet ediyoruz. Gelin bu mitingimizi en güçlü şekilde gerçekleştirelim. Ve halkımızın desteğiyle de 3-0 çıkarma iddiamızı bir kez daha yineleyerek, 3 milletvekilimizi parlamentoya göndereceğiz” diye konuştu.
 
‘RENGİMİZE SAHİP ÇIKALIM’
 
Yeşil Sol Parti İl Eşsözcüsü Emine Aşkara ise “Sêrt’teki büyük mitingimizin hazırlıklarını tamamladık. Halkımıza çağrıda bulunuyoruz. Miting alanını dolduralım, oyumuza, rengimize sahip çıkalım” diye belirtti. 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.