en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi oyunu kullandı

Şenyaşar ailesi oyunu kullandı

Riha'da 783 gündür Adalet Nöbeti tutan Şenyaşar ailesi oylarını kullanarak, “Demokratik bir gelecek için görevimizi yerine getirdik” mesajı verdi.

ABONE OL
Mayıs 14, 2023 06:30
Şenyaşar ailesi oyunu kullandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Riha’da 783 gündür Adalet Nöbeti tutan Şenyaşar ailesi oylarını kullanarak, “Demokratik bir gelecek için görevimizi yerine getirdik” mesajı verdi. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar, oylarını kullandı. Aile, oylarını Pirsûs (Suruç) ilçesine bağlı Demokrasi Mahallesi’nde bulunan Fethi Şimşek Kız Anadolu Lisesi’nde oy kullandı. 
 
Aynı zamanda Yeşiller ve Gelecek Sol Parti (Yeşil Sol Parti) Riha Milletvekili adayı olan Ferit Şenyaşar, oy kullandıktan sonra, “Adalet, demokratik bir gelecek için görevimizi yerine getirdik. Hiçbir makam ve mevki insan hayatından daha önemli değildir. Temennimiz olaysız bir şekilde seçimimizi tamamlayıp değişimi gerçekleştirmedir” açıklamasında bulundu. 
 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.