Şenyaşar ailesi: Müjdeler iktidarı kurtarmayacak
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Müjdeler iktidarı kurtarmayacak

Şenyaşar ailesi: Müjdeler iktidarı kurtarmayacak

Adalet Nöbeti’ni 672’nci gününde sürdüren Şenyaşar ailesi, "Kabine toplantısında adaletsizlikler konuşulmadığı sürece, müjdeler iktidarı kurtarmaya yetmeyecek!" mesajı paylaştı.

ABONE OL
Ocak 9, 2023 09:00
Şenyaşar ailesi: Müjdeler iktidarı kurtarmayacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Adalet Nöbeti’ni 672’nci gününde sürdüren Şenyaşar ailesi, “Kabine toplantısında adaletsizlikler konuşulmadığı sürece, müjdeler iktidarı kurtarmaya yetmeyecek!” mesajı paylaştı. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti, 672’nci gününde sürüyor. Anne Emine Şenyaşar ve Ferit Şenyaşar adliye önüne gelerek nöbeti başlattı. 
 
Aile sanal medya hesabından “Urfa’da ‘Hak ve Adalet’ mücadelemiz 672. gününde… Davamızda ve mücadelemizde haklı olduğumuzu herkes çok iyi biliyor. Kabine toplantısında adaletsizlikler konuşulmadığı sürece, müjdeler iktidarı kurtarmaya yetmeyecek!” paylaşımda bulundu.
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.