en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi: Adaleti birlikte getireceğiz
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Adaleti birlikte getireceğiz

Şenyaşar ailesi: Adaleti birlikte getireceğiz

Adalet Nöbeti eylemini 678'inci gününde sürdüren Şenyaşar ailesi, "Askıya alınmış adaleti birlikte geri getireceğiz. 17 Ocak'ta adalet için Malatya'dayız" diye kaydetti.

ABONE OL
Ocak 15, 2023 08:00
Şenyaşar ailesi: Adaleti birlikte getireceğiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Adalet Nöbeti eylemini 678’inci gününde sürdüren Şenyaşar ailesi, “Askıya alınmış adaleti birlikte geri getireceğiz. 17 Ocak’ta adalet için Malatya’dayız” diye kaydetti. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ve saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti, 678’inci gününde sürüyor.  Aile, hafta sonu adliyenin kapalı olmasından kaynaklı nöbet eylemini, Pirsûs ilçesindeki evinde devam etti. 
 
Ailenin sanal medya hesabından, “Dört yıldır yaşadığımız adaletsiz süreci herkes takip ediyor. Siyasal iktidar ile menfaat içinde olmayan herkes davamıza sahip çıktı. Davamız ADALET’tir, askıya alınmış adaleti birlikte geri getireceğiz. 17 Ocak’ta adalet için Malatya’dayız” paylaşımı yapıldı.  
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.