en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi: Adalet olmayan yerde helallik olmaz
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Adalet olmayan yerde helallik olmaz

Şenyaşar ailesi: Adalet olmayan yerde helallik olmaz

Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından “Kendilerini halktan üstün gören zihniyet kaybediyor. Adalet olmayan yerde, helallik olmaz” paylaşımı yaptı.

ABONE OL
Nisan 26, 2023 11:00
Şenyaşar ailesi: Adalet olmayan yerde helallik olmaz
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından “Kendilerini halktan üstün gören zihniyet kaybediyor. Adalet olmayan yerde, helallik olmaz” paylaşımı yaptı. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde, AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti eylemi 765’inci gününde devam ediyor.
 
Pirsûs’taki evlerinde çıkıp Urfa Adliyesi önüne gelen Emine Şenyaşar ve oğlu Ferit Şenyaşar, “Şenyaşar ailesi için adalet” yazılı pankartın önünde nöbeti sürdürdü.
 
Aile, sanal medya hesabından “765’nci gününde adalet mücadelemiz devam ediyor. Anne adliye kapısında, biz de Yeşil Sol Parti ile sahada mücadelemizi sürdürüyoruz. Kendilerini halktan üstün gören zihniyet kaybediyor. Adalet olmayan yerde, helallik olmaz” paylaşımında bulundu. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.