en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi: Adalet mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Adalet mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz

Şenyaşar ailesi: Adalet mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz

Adalet Nöbeti’ne devam eden Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından, “'Adalet mücadelemizden 'asla' vazgeçmeyeceğiz bu da size 'dert’ olsun” paylaşımında bulundu.

ABONE OL
Mayıs 15, 2023 10:00
Şenyaşar ailesi: Adalet mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA- Adalet Nöbeti’ne devam eden Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından, “’Adalet mücadelemizden ‘asla’ vazgeçmeyeceğiz bu da size ‘dert’ olsun” paylaşımında bulundu.
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti eylemi 784’üncü gününde devam ediyor.
 
Pirsûs’taki evlerinden çıkıp Urfa Adliyesi önüne gelen Ferit Şenyaşar, “Şenyaşar ailesi için adalet” yazılı pankartın önünde nöbeti başlattı. Emine Şenyaşar ise sağlık sorunları nedeniyle bugünkü nöbete katılamadı.
 
Aile, sanal medya hesabından, “Biz sizin ‘yalan’ ve ‘hilelerinizle’ baş edemedik. Bu bize dert oldu. Biz de ‘adalet’ mücadelemizden ‘asla’ vazgeçmeyeceğiz bu da size ‘dert’ olsun. Adalet Nöbetimizin 784. Günün de Urfa adliyesi önündeyiz….” paylaşımında bulundu.
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.