en iyi rulet siteleri
Şenyaşar ailesi: Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız
  • Rojev
  • Güncel
  • Şenyaşar ailesi: Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız

Şenyaşar ailesi: Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız

Adalet mücadelesini kesintisiz sürdüren Şenyaşar ailesi, Adalet Nöbeti’nin 812’nci gününde “Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız” mesajı paylaştı.

ABONE OL
Haziran 12, 2023 10:30
Şenyaşar ailesi: Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
RIHA – Adalet mücadelesini kesintisiz sürdüren Şenyaşar ailesi, Adalet Nöbeti’nin 812’nci gününde “Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız” mesajı paylaştı. 
 
Riha’nın Pirsûs (Suruç) ilçesinde, 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili olan İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti 812’nci gününe girdi. 
 
Anne ve oğlu, katliamda yaralanan ve tedavisi tamamlanmadan tutuklanan ve 5 yıldır Elazığ Cezaevi’nde tek kişilik hücrede tutulan Fadıl Şenyaşar’ın açık görüşüne gittiği için Riha Adliyesi önüne gelmedi. 
 
Aile sanal medya hesabından “5 yıl önce yaralı halde hastanede gözaltına alınıp tutuklanan, tek kişilik hücrede tutulan kardeşimizi Fadıl Şenyaşar’ı Elazığ Cezaevi’nde ziyaret etmek için bugün adliye binası önünde olmayacağız. Adalet gelmeden evimizde oturmayacağız” mesajını paylaştı. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.