en iyi rulet siteleri
Sancar’dan Riha’da seçim ziyaretleri

Sancar’dan Riha’da seçim ziyaretleri

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, aday olduğu Riha’da işçileri ve esnafları ziyaret etti, Arap halkının temsilcileriyle bir araya geldi.

ABONE OL
Nisan 29, 2023 13:30
Sancar’dan Riha’da seçim ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL
RIHA – HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, aday olduğu Riha’da işçileri ve esnafları ziyaret etti, Arap halkının temsilcileriyle bir araya geldi.
 
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı, Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Partisi) Riha Milletvekili Adayı Mithat Sancar, Riha’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sancar’a Yeşil Sol Parti Riha milletvekili adayları eşlik etti. Sabah erken saatlerde Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) çalışan emekçileri ziyaret eden Sancar, fabrikada işçilerle kahvaltı yaptı ve emekçilerin sorunlarını dinledi. Yaklaşan 1 Mayıs dolayısıyla işçilerin bayramını kutlayan Sancar, örgütlü mücadeleyi büyüterek, kazanacaklarını söyledi.
 
BALIKLIGÖL’DE ESNAF ZİYARETİ
 
OSB’nin ardından Balıklıgöl esnafını ziyaret etmek için Eyyübiye ilçesine geçen Sancar, Halil-ü Rahman makamını ziyaret etti. Burada dua okuyan Sancar, daha sonra Ayn-ı Zeliha Gölü’nü gezdi. Buradaki esnaf ve yurttaşlarla bir araya gelen Sancar, 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekti. Yurttaşların yoğun ilgi gösterdiği Sancar, birlik ve dayanışma vurgusu yaptı.
 
ARAPLARLA BİR ARAYA GELDİ
 
Balıklıgöl programından sonra Zahireciler Borsası’na geçen Sancar, burada Anadolu Araplar Derneği’nden Arap halkının ileri gelenleriyle bir araya geldi. Arap halkının temsilcileriyle görüşen Sancar, seçimlerde bir olmanın önemine dikkat çekti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.