en iyi rulet siteleri
Polisin korumadığı kadın kendini korumak için köpek sahiplenmiş!
  • Rojev
  • Kadın
  • Polisin korumadığı kadın kendini korumak için köpek sahiplenmiş!

Polisin korumadığı kadın kendini korumak için köpek sahiplenmiş!

Çankaya’da boşandığı Mehmet E.’den ölüm tehditleri alan ve polisin korumadığı Pelin C., kendini koruması için köpek sahiplendi, ancak yine de saldırıdan kurtulamayarak ağır yalandı.

ABONE OL
Aralık 13, 2022 09:00
Polisin korumadığı kadın kendini korumak için köpek sahiplenmiş!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – Çankaya’da boşandığı Mehmet E.’den ölüm tehditleri alan ve polisin korumadığı Pelin C., kendini koruması için köpek sahiplendi, ancak yine de saldırıdan kurtulamayarak ağır yalandı. 
 
Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Ayrancı Mahallesi Hoşdere Caddesi’nde dün akşam saatlerinde  Mehmet E., boşandığı Pelin C.’ye silahlı saldırıda bulundu. Fail, kadını ağır yaraladıktan sonra müdahale etmek isteyenleri de tehdit etti. Çevredekilerin bildirmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 
 
HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR 
 
Saldırının ardından olay yerinden kaçmaya çalışan Mehmet E., gözaltına alınırken, ağır yaralanan ve hastaneye kaldırılan Pelin C.’nin tedavisinin devam ettiği ve hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. 
 
POLİSİN ‘ÖNERİSİ’: BURADAN GİT 
 
Mahalle muhtarından edinilen bilgilere göre; Pelin C., iki yıl önce çocuklarıyla birlikte Dikmen’den Ayrancı Mahallesi’ne taşındı. Ancak sürekli boşanma aşamasında olduğu Mehmet E. tarafından ölümle tehdit edildi. Mehmet E., hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Pelin C.’nin evinin önünde bir süre polis bekledi. Ancak boşanma gerçekleştikten sonra polisler, Pelin C.’ye, “Boşandın şimdi kimliğini değiştir ve buradan git” dedi. 
 
POLİS KORUMAYINCA KÖPEK SAHİPLENDİ 
 
Herhangi bir ekonomik geliri olmadığı için mahalleyi terk edemeyen Pelin C., kendini koruması için köpek sahiplendi. Öte yandan ulaştığımız, Ayrancı Mahallesi’nde bulunan bir marketin kamera görüntülerine göre Mehmet E.’nin markete girdiği, burada bir süre oyalandığı ardından hızlıca uzaklaştığı yansıyor. Mehmet E.’nin olay yerinden uzaklaşmasının hemen ardından mahalle sakinlerinin toplandığı ve bağırdığı görülüyor.
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.