en iyi rulet siteleri
Özsavunmasını kullanan kadının fuhuşa sürüklenmek istendiği ortaya çıktı
  • Rojev
  • Kadın
  • Özsavunmasını kullanan kadının fuhuşa sürüklenmek istendiği ortaya çıktı

Özsavunmasını kullanan kadının fuhuşa sürüklenmek istendiği ortaya çıktı

Suruç’ta Ferhat Demir’i özsavunmasını kullanarak öldüren Fatma S.’nin tecavüze uğradığı ve fuhuşa sürüklenmekle tehdit edildiği ortaya çıktı.

ABONE OL
Temmuz 11, 2022 19:33
Özsavunmasını kullanan kadının fuhuşa sürüklenmek istendiği ortaya çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
URFA – Suruç’ta Ferhat Demir’i özsavunmasını kullanarak öldüren Fatma S.’nin tecavüze uğradığı ve fuhuşa sürüklenmekle tehdit edildiği ortaya çıktı. 
 
Urfa’nın Suruç ilçesi Mizaryolu Mahallesi’nde 10 Temmuz Pazar günü 20 yaşındaki Fatma S. isimli kadın, kendisine tecavüz eden ve şantaj yapan Ferhat Demir adlı erkeği özsavunmasını kullanarak öldürdü. 
Fatma S.’nin Mizaryolu üzerinde erkeği ateşli silahla öldürmesine ait görüntülerin sanal medyada paylaşılması üzerine yerel basın ve sanal medya kullanıcıları tarafından kadın aleyhine gerçeği yansıtmayan birçok bilgi yayıldı. 
Olay yerinde polisin gelmesini bekleyen Fatma S. gözaltına alındıktan sonra götürüldüğü Suruç İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde, öldürdüğü Ferhat Demir’in tecavüzüne uğradığını ve şantaj tehditlerine daha fazla boyun eğmeyerek öldürdüğünü kaydetti. 
 
‘KAÇIRILDIM, TECAVÜZE UĞRADIM’ 
 
Emniyet ifadesinin ardından Savcılığa çıkarılan Fatma S., ifadesinde 15 gün önce Ferhat Demir’in Bodrum’dan Suruç’a geldiğini ve kendisini alıkoyarak şehrin dışında bir yerde tecavüz ettiğini belirtti. 
 
Ferhat Demir’in sürekli kendisine şantaj yaptığını söyleyen Fatma S., kaçırıldıktan sonra tecavüze uğradığını, kıyafetlerine ve telefonuna el konulduğunu anlattı. Ferhat Demir’den telefonunu zorla aldıktan sonra ailesini aradığını ifade eden Fatma S., “Ağlayarak ve çekinerek anneme ‘anne beni kaçırdılar gelin beni kurtarın’ dedim. Annem de ‘yakınlara bir yere gel seni alalım’ dedi. Ben nerede olduğumuzu bilmiyordum. Telefonu kapattıktan sonra Ferhat beni Suruç Devlet Hastanesine bıraktı ve ticari taksi ile olay yerinden kaçtı. Bırakıp giderken bana ‘sen nereye kaçıp gidersen seni bulurum. Benim malımsın. Seni başkalarına da pazarlayacağım’ dedi” şeklinde anlattı. 
 
Daha sonra anne ve babasının hastaneye geldiğini söyleyen F.S., bunun üzerine babasının polislere haber verdiğini ifade etti. Korktuğu için ilk aşamada tecavüze uğradığını gizlediğini belirten Fatma S., Ancak darp raporu aldım. Eve döndüğümüzde annem ile babam bana bir şey yapılıp yapılmadığını sordu. Korktuğum için bir şey söyleyemedim” dedi. 
 
‘ŞANTAJ YAPTI’ 
 
Daha sonra Ferhat Demir’in baygın olduğu ana ait bazı fotoğraflarının ailesine atıldığını, fotoğraflar nedeniyle ailesi tarafından şiddet gördüğünü söyleyen Fatma S. “Fotoğraflarda kendimde olmadığımı fark ettiler ve bana bir şey yapmadılar. Yaşadıklarımdan dolayı intihara teşebbüs ettim” dedi. 
 
Ferhat Demir’in kendisine tecavüz ettikten sonra çektiği fotoğraflar ile şantaja devam ettiğini kaydeden Fatma S., “Bana bu fotoğraflarla şantaj yapmaya devam etti. Onunla kaçmamı istedi” şeklinde ifade verdi. 
 
Fatma S., tüm bu yaşadıklarının ardından Ferhat Demir’in yaşadığı evin önüne geldiğini ve tehditlerine devam ettiğini belirterek, Demir’i öldürdüğünü anlattı. 
 
Fatma S. İfadesinin ardından “kasten öldürmekten” tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
MA / Ceylan Şahinli

En az 10 karakter gerekli