en iyi rulet siteleri
NATO Genel Sekreteri Erdoğan ile görüştü

NATO Genel Sekreteri Erdoğan ile görüştü

NATO Genel Sekreteri Jean Stoltonberg, Mereş merkezli depremlerin ardından Türkiye’ye gelerek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.

ABONE OL
Şubat 16, 2023 13:00
NATO Genel Sekreteri Erdoğan ile görüştü
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – NATO Genel Sekreteri Jean Stoltonberg, Mereş merkezli depremlerin ardından Türkiye’ye gelerek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.
 
NATO Genel Sekreteri Jean Stoltenberg, Mereş merkezli depremlerin ardından geldiği Ankara’da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüştü. İlk olarak Çavuşoğlu ile görüşen Stoltenberg, görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu.
 
‘NATO KURULUŞUNDAN BU YANA EN ÖLÜMCÜL FELAKET
 
Türkiye ve Suriye’ye dayanışma mesajı vermek için Ankara’da bulunduğunu aktaran Stoltenberg, NATO’nun Türkiye ile dayanışma içinde olduğunu söyledi. NATO’da Acil Durum Koordinasyon Merkezi kurulmasının ardından birçok yardım ve arama kurtarma ekibinin farklı ülkelerce Türkiye’ye gönderildiğini belirten Stoltonberg, “Bu ittifakımızın topraklarında, NATO’nun kurulmasından bu yana meydana gelen en ölümcül, en korkunç felakettir” dedi.
 
Stoltenberg, ardından Beştepe Sarayı’nda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.