en iyi rulet siteleri
Millet İttifakı selin vurduğu Riha’da

Millet İttifakı selin vurduğu Riha’da

Riha’da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Pek çok sorun var. Zihniyet değişikliğiyle ülkeyi yeni bir anlayışla yöneteceğiz” dedi.

ABONE OL
Mart 15, 2023 18:32
Millet İttifakı selin vurduğu Riha’da
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ – Riha’da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Pek çok sorun var. Zihniyet değişikliğiyle ülkeyi yeni bir anlayışla yöneteceğiz” dedi.

Millet İttifakı’nda yer alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, selden etkilenen Riha’yı ziyaret etti.

Riha’da açıklama yapan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, sorunların ve şikayetlerin olduğunu, bunları çözeceklerini dile getirdi. Zihniyet değişikliğiyle, ülkeyi yeni bir anlayışla yöneteceklerini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bunların tamamını akılla bilgiyle çözmek mümkün. Elin oğlu çözüyor da biz niye çözemiyoruz. Bunu yapmak zorundayız ve tüm bunların tamamını gerçekleştireceğiz, hiç endişe etmeyin”  dedi.

‘PEK ÇOK SORUN VAR’

Riha’ya, “Mayıs ayında kurulacak hükümetin temsilcileri” olarak geldiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu, “Pek çok sorun var, biliyoruz. Ağır sorunların faturalarını sade vatandaş ödüyor, bunu da biliyoruz. İnsanlar hayatlarını kaybetti, bunu da biliyoruz görüyoruz, okuyoruz, dinliyoruz. Şikayetler var onları da dinliyoruz” ifadelerini kullandı.  

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.