en iyi rulet siteleri
Meleti’de ağır hasarlı 6 katlı bina yıkıldı
  • Rojev
  • Güncel
  • Meleti’de ağır hasarlı 6 katlı bina yıkıldı

Meleti’de ağır hasarlı 6 katlı bina yıkıldı

Meleti'de ağır hasarlı 6 katlı bir bina, Semsûr'un Sincik ilçesinde meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki depremin ardından yıkıldı.

ABONE OL
Mart 9, 2023 21:30
Meleti’de ağır hasarlı 6 katlı bina yıkıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MELETÎ- Meleti’de ağır hasarlı 6 katlı bir bina, Semsûr’un Sincik ilçesinde meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki depremin ardından yıkıldı. 

Semsûr’un Sincik ilçesinde saat 21.55’te 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Meleti’de de hissedilen depremde, önceden ağır hasar alan 6 katlı bina yıkıldı. Çökme ihbarıyla olay yerine, arama- kurtarma ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, enkazda kimsenin olmadığını belirledi.

Olay yerine gelen Malatya Valisi Hulusi Şahin, bir kısmı enkaz halinde olan binanın çöktüğünü belirterek, “Hemen arkada bulunan iş makinalarıyla burada enkaz kaldırma çalışmaları yapıyordu. Bina bu şekildeydi, bir parçası yıkılmış bu son artçıyla beraber. Herhangi bir canlının olma ihtimali yok. Zaten enkaz kaldırmaları sırasında kontrollü bir şekilde yıkılıyordu zaten. Bu artçı da onu biraz hızlandırmış. Bu artçıda Malatya’da başka yıkılan bina yok” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.