en iyi rulet siteleri
Kılıçdaroğlu’ndan HDP’ye ziyaret

Kılıçdaroğlu’ndan HDP’ye ziyaret

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ı ziyaret etti. Görüşmeden sonra açıklama yapıldı.

ABONE OL
Nisan 18, 2024 19:33
Kılıçdaroğlu’ndan HDP’ye ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ANKARA – Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ı ziyaret etti. Görüşmeden sonra açıklama yapıldı.
Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı KemalKılıçdaroğlu, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ı ziyaret etti. HDP Meclis Grubu’nda gerçekleştirilen ziyarette, Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve CHP Genel Başkan
Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı eşlik etti.
Kılıçdaroğlu’nu, HDP Eş Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar ile Parti Sözcüsü Ebru Günay ve HDP Grup Başkanvekili Saruhan Oluç karşıladı.
Kılıçdaroğlu ile Buldan ve Sancar’ın görüşmesi 55 dakika sürdü. Görüşmenin ardından açıklama yapılmak üzere Kılıçdaroğlu, Buldan ve Sancar’ın makamına geçti. Kılıçdaroğlu, Buldan ve Sancar, burada açıklama yaptı.
HABER: COTKAR YILMAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.