en iyi rulet siteleri
Kılıçdaroğlu TİP ve SOL Parti’yle görüşecek
  • Rojev
  • Politika
  • Kılıçdaroğlu TİP ve SOL Parti’yle görüşecek

Kılıçdaroğlu TİP ve SOL Parti’yle görüşecek

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı belirleme toplantısı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TİP ve SOL Parti ile görüşecek.

ABONE OL
Mart 2, 2023 20:00
Kılıçdaroğlu TİP ve SOL Parti’yle görüşecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ –  Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı belirleme toplantısı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TİP ve SOL Parti ile görüşecek.

Millet İttifakı, Cumhurbaşkanı adayı gündemiyle gerçekleştirdiği toplantı sonrası 6 Mart’ta tekrar bir araya gelme kararı aldı. Yaklaşık altı saat süren toplantının ardından partilerin genel başkanlarının imzasıyla yayımlanan açıklamada, “Ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaşmış bulunuyoruz” denildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, toplantının ardından milletvekilleri, divan başkanlığı üyeleri, başdanışmanları ve yetkili kurullarıyla partinin genel merkezinde görüşme kararı aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise yarın iki görüşme gerçekleştireceği belirtildi. Kılıçdaroğlu yarın saat 13.30’da SOL Parti Genel Merkezi’nde Başkanlar Kurulu Üyesi Önder İşleyen ile ardından saat 14.30’da Meclis’te Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ile görüşecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.