en iyi rulet siteleri
Kılıçdaroğlu: Erdoğan iktidarının küstahlığına dur dedik
  • Rojev
  • Güncel
  • Kılıçdaroğlu: Erdoğan iktidarının küstahlığına dur dedik

Kılıçdaroğlu: Erdoğan iktidarının küstahlığına dur dedik

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "İlk turda sandıktan bu iktidara karşı memnuniyetsizlik ve değişim mesajı çıktı. Erdoğan iktidarının küstahlığına güçlü bir şekilde dur dedik" dedi.

ABONE OL
Mayıs 18, 2023 09:30
Kılıçdaroğlu: Erdoğan iktidarının küstahlığına dur dedik
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “İlk turda sandıktan bu iktidara karşı memnuniyetsizlik ve değişim mesajı çıktı. Erdoğan iktidarının küstahlığına güçlü bir şekilde dur dedik” dedi. 
 
Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimlerin ikinci tura kalmasıyla ilgili olarak CHP Genel Merkezi’nde basın açıklaması yapıyor. Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şöyle: “O gün, yani 28 Mayıs günü 2 aday ve iki farklı anlayış daha önce bir seçim olmamış gibi milletimizin karşısına çıkacak. Başta ilk turda bize inanan, destekleyen 25 milyon seçmen olmak üzere oyunu kullanan tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim. İlk turda sandıktan bu iktidara karşı memnuniyetsizlik ve değişim mesajı çıktı. Erdoğan iktidarının küstahlığına güçlü bir şekilde dur dedik. Milletimin oyunun yarısını bile alamadı. İktidar partisinin oyları önemli şekilde eridi, 7 puan geriledi.”
 
Ayrıntılar geliyor… 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.