en iyi rulet siteleri
Kaftancıoğlu: İçiniz rahat olsun, bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde
  • Rojev
  • Güncel
  • Kaftancıoğlu: İçiniz rahat olsun, bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde

Kaftancıoğlu: İçiniz rahat olsun, bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul genelinde oy sayımında yaptıkları raporlamayı kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurarak, "İçiniz rahat olsun" dedi.

ABONE OL
Mayıs 16, 2023 17:00
Kaftancıoğlu: İçiniz rahat olsun, bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL – CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul genelinde oy sayımında yaptıkları raporlamayı kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurarak, “İçiniz rahat olsun” dedi.

Kurdistan ve Türkiye’de, 14 Mayıs’ta sandık başına giden seçmenlerin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından açıklanan seçim sonuçlarına tepki ve itirazları devam ediyor. Birçok sanal medya kullanıcısı Twitter’da #yskitirazsüresiniuzat kampanyası başlattı.

İkinci tur için görevlendirilen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da, sanal medya hesabından İstanbul genelinde oy sayımında yaptıkları raporlamayı kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurdu. Kaftancıoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sevgili İstanbullular; İstanbul Modeli kapsamında 5. Etap olan raporlamayı kamuoyuyla paylaşmak için yaptığımız ve yapılan itirazların sonuçlanmasını bekliyor ve takip ediyoruz. İtiraz sonuçları gelir gelmez raporu sizlerle paylaşacağız… İçiniz rahat olsun bütün ıslak imzalı tutanaklar elimizde ve sandığa giren her oyu girdiği gibi çıkarıyoruz…”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.