en iyi rulet siteleri
İYİ Parti: Üyemiz Erhan Kurt öldürüldü
  • Rojev
  • Güncel
  • İYİ Parti: Üyemiz Erhan Kurt öldürüldü

İYİ Parti: Üyemiz Erhan Kurt öldürüldü

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Ordu'nun Gülyalı ilçesinde partimizin üyesi ve sandık görevlisi Erhan Kurt silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti” dedi.

ABONE OL
Mayıs 28, 2023 20:30
İYİ Parti: Üyemiz Erhan Kurt öldürüldü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ – İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Ordu’nun Gülyalı ilçesinde partimizin üyesi ve sandık görevlisi Erhan Kurt silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti” dedi. 

Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilirken Ordu’da seçim kutlamaları sırasında önce İYİ  Parti üyesi olduğu bildirilen Erhan Kurt öldürüldü.
 
Kurt’un öldürüldüğünü açıklayan İYİ Parti Genel Sekreteri ve milletvekili Uğur Poyraz sanal medya hesabından “Bu akşam İyi Partimizin Ordu İli Gülyalı İlçesi üyemiz ve sandık görevlimiz Erhan Kurt İlçe Başkanlığımızın önünde gerçekleşen bir saldırı sonucu hayatını kaybetmiştir. Erhan kardeşimize Allah’tan rahmet ailesi, sevenleri ve İyi Parti camiamıza başsağlığı ve sabır diliyoruz, Millet olarak bizleri ayrıştıran dilin sonucu olan bu hain saldırıyı ve tüm fail/failleri nefretle kınıyoruz. Sürecin kararlı takipçisi olacağız” açıklamasını yaptı. 
 
DP’DEN AÇIKLAMA 
 
Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da sanal medya hesabından, “Yazıklar olsun! Bu kadar kin, nefret dilinin sonu buydu! AKP’liler Ordu Gülyalı’da kutlamada Erhan Kurt kardeşimizi katlettiler. Mutlu musunuz ey yönetenler kin ve nefret diliniz sonuç buldu. Yazıklar olsun! Başımız sağ olsun Ordu’m. Mekanın cennet olsun kardeşim. Her gün kin ve nefret kustun ve nihayet kin ve nefret dilin Ordu Gülyalı’da bir delikanlının canına sebep oldu. Emrah Kurt, bu pis dilin yüzünden bu akşam AKP’li çeteler tarafından şehit edildi. Rahat mısın, huzurlu musun, nasıl uyuyacaksın Recep Tayyip Erdoğan” ifadesini kullandı. 
 
‘İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ’
 
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ise “Ordu Gülyalı’da sözde kutlama yapanlar, genç kardeşimiz Erhan Kurt’u bıçaklayarak katletti. Bu kin ve nefrete yazıklar olsun. Mekanın cennet olsun güzel kardeşim. Bu cinayetin hesabı sorulana, tüm sorumlular cezasını bulana kadar bu işin peşini bırakmayacağız!” dedi. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.