en iyi rulet siteleri
İmamoğlu’na Erzirom mitinginde taşlı saldırı
  • Rojev
  • Güncel
  • İmamoğlu’na Erzirom mitinginde taşlı saldırı

İmamoğlu’na Erzirom mitinginde taşlı saldırı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Erzirom mitingine taşlı saldırıda bulunulurken, İmamoğlu yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

ABONE OL
Mayıs 7, 2023 16:30
İmamoğlu’na Erzirom mitinginde taşlı saldırı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ERZİROM-  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Erzirom mitingine taşlı saldırıda bulunulurken, İmamoğlu yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Erzirom mitingine taşlı saldırı girişiminde bulunuldu. Miting alanının öğlen saatlerinde belediye otobüsleriyle işgal edilmesinin ardından gergin başlayan mitingde konuştuğu sırada İmamoğlu’na taşlı saldırı düzenlendi. Bir süre otobüs üstünde konuşan İmamoğlu daha sonra otobüse geçti. Otobüs daha sonra alandan ayrıldı.

İmamoğlu, “Sevgili Erzurumlular. Bir avuç insan ne yazık ki kalbini buzla kaplamış olabilir, buna aldırış etmeyin. Pişman olacaklar. Yuhalamayın. Seyreden polisler biz de sizi seyrediyoruz. Emniyet biz de sizi seyrediyoruz. Yaralanan vatandaşlar var siz seyrediyorsunuz, Erzurum Valisi, Belediye Başkanı hakkınızda suç duyurusunda bulunacağız” açıklaması yaptı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.