en iyi rulet siteleri
HDP’nin ‘Aileleri buluşturuyoruz’ kampanyasına destek
  • Rojev
  • Güncel
  • HDP’nin ‘Aileleri buluşturuyoruz’ kampanyasına destek

HDP’nin ‘Aileleri buluşturuyoruz’ kampanyasına destek

HDP’nin depremzedeler için başlattığı “Aileleri buluşturuyoruz” kampanyasına destek veren çok sayıda kişi “Gelin, yaşamı elbirliğiyle yeniden kuralım” notuyla paylaşımda bulundu.

ABONE OL
Şubat 23, 2023 18:30
HDP’nin ‘Aileleri buluşturuyoruz’ kampanyasına destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ – HDP’nin depremzedeler için başlattığı “Aileleri buluşturuyoruz” kampanyasına destek veren çok sayıda kişi “Gelin, yaşamı elbirliğiyle yeniden kuralım” notuyla paylaşımda bulundu.

Halkların Demokratik Partisi (HDP), depremzedeler için başlattığı “Aileleri buluşturuyoruz” kampanyasına dair sanal medyadan çağrı yaptı. “#AileleriBuluşturuyoruz” etiketiyle  yapılan paylaşımlarda “Desteğe ihtiyacı olan yurttaşlarımızı, onlara omuz vermek isteyenlerle buluşturuyoruz. İmkanlarımızı paylaşıyoruz” denildi.

HDP’li milletvekilleri de bulundukları deprem bölgelerinden videolu paylaşımlar yaptı.  HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, kampanyayı “Yaşamı yeniden örmek için, Dayanışma köprüsü oluyoruz. Depremzedeler sokakta iken evlerimizde rahat olamayız. Acıları paylaşarak, yaşamı ortaklaştırarak bu zor günleri atlatacağız” videolu notuyla paylaştı.

MİLLETVEKİLLERİNDEN ÇAĞRI

Milletvekilleri Filiz Kerestecioğlu, “Yaşanılan bütün zorlukların üzerinden birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız. Yeni bir hayatı, dayanışmayla hep birlikte kuracağız. Biz’ler dayanışmaya” paylaşımında bulunurken Sezai Temelli de “Bu zorlu günlerde bizlere düşen görev, aileler ve yurttaşlar olarak buluşmak, depremzedelerle yoldaş olmak ve imkânlarımızı bölüşmektir. #AileleriBuluşturuyoruz kampanyası ile ihtiyacı olan ailelerimizi onlara omuz vermek isteyen yurttaşlarımızla buluşturuyoruz” ifadelerini kullandı. Tayip Temel de kampanyayı, “#AileleriBuluşturuyoruz Toplumsal dayanışma yaşatır… İmkanı olan mağdur olanla buluşmalı ve paylaşmalı” notuyla duyurdu.

‘YAŞAMI YENİDEN KURALIM’

HDP’nin başlattığı kampanyayı sanal medya hesaplarından paylaşan çok sayıda kişi de “ “HDP ailesi olarak el ele vererek depremzedeler el uzatalım. Şimdi yaralarımızı birlikte sarma, dayanışmayı büyütme zamanı. Gelin, yaşamı elbirliğiyle yeniden kuralım. Biz’ler dayanışmaya” diye belirtti. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.