en iyi rulet siteleri
HDP ve bileşenler bir araya geldi

HDP ve bileşenler bir araya geldi

HDP, bileşen partileri ile bir araya gelerek siyasal gelişmeleri, ittifak politikalarını ve Cumhurbaşkanı adayı üzerine tartışmalar yürüttü.

ABONE OL
Ocak 22, 2023 15:00
HDP ve bileşenler bir araya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA – HDP, bileşen partileri ile bir araya gelerek siyasal gelişmeleri, ittifak politikalarını ve Cumhurbaşkanı adayı üzerine tartışmalar yürüttü.

Halkların Demokratik Partisi (HDP) bileşen partileri eş genel başkanları ve sözcüleri HDP Genel Merkezi’nde HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar başkanlığında toplandı.

Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Saliha Aydeniz, Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) Eş Genel Başkanları Özlem Gümüştaş ve Şahin Tümüklü, Sosyalist Dayanışma Platformu (SODAP) Sözcüsü Kezban Konukçu, Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Eş Genel Başkanı Cavit Uğur, Birleşik Devrimci Parti (Devrimci Parti) Genel Başkanı Elif Torun Öneren, Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Eş Sözcüleri Çiğdem Kılıçgün Uçar ve İbrahim Akın’ın hazır bulunduğu toplantıda son siyasal gelişmeler, ittifak politikaları ve HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı gibi başlıklar toplantının ana gündemini oluşturdu.

Önemli kararların alındığı toplantıda HDP aday havuzunda toplanan Cumhurbaşkanı adayı isimleri üzerine tartışmalar yürütüldü.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.