en iyi rulet siteleri
Hatimoğulları: İktidar bedelini en ağır şekilde ödemeli
  • Rojev
  • Güncel
  • Hatimoğulları: İktidar bedelini en ağır şekilde ödemeli

Hatimoğulları: İktidar bedelini en ağır şekilde ödemeli

Adana Kadın Platformu, 8 Mart etkinlikleri kapsamında Osmaniye’deki depremzede kadınları ziyaret etti. Burada konuşan HDP’li vekil Tülay Hatimoğulları, "İktidarın bunun bedelini en ağır bir şekilde ödemesi gerekiyor” dedi.

ABONE OL
Mart 5, 2023 13:30
Hatimoğulları: İktidar bedelini en ağır şekilde ödemeli
0

BEĞENDİM

ABONE OL
OSMANİYE – Adana Kadın Platformu, 8 Mart etkinlikleri kapsamında Osmaniye’deki depremzede kadınları ziyaret etti. Burada konuşan HDP’li vekil Tülay Hatimoğulları, “İktidarın bunun bedelini en ağır bir şekilde ödemesi gerekiyor” dedi. 
 
Adana Kadın Platformu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Osmaniye’deki depremzede kadınları ziyaret etti. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu önünde bir araya gelen kadınlar, topladıkları eşyaları otobüse yükleyerek Osmaniye’ye hareket etti. Heyeti, Osmaniye’de Halkların Demokratik Partisi (HDP) Adana Milletvekilli Tülay Hatimoğulları ile HDP Osmaniye İl Örgütü yöneticisi kadınlar karşıladı. Daha sonra çadırlar ziyaret edilerek, kadınlarla dayanışıldı. 
 
Ziyarette konuşan avukat Sevil Aracı, dayanışmayla yaraları saracaklarını belirtti. HDP’li vekil Hatimoğulları da, depremden sonra terk edilen kentlerden birinin de Osmaniye olduğunu dile getirerek, “İktidarın bunun bedelini en ağır bir şekilde ödemesi gerekiyor. İnsanların canı söz konusu. Bu depremde yüzbinler öldü, yüzbinlerin evi yıkıldı. İnsanların başını koyabilecekleri bir evi yok. Halen enkaz altından çıkarılmamış insanlar var” ifadelerini kullandı. 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.