en iyi rulet siteleri
Goran Hareketi’nden HDP’nin kampanyasına destek
  • Rojev
  • Güncel
  • Goran Hareketi’nden HDP’nin kampanyasına destek

Goran Hareketi’nden HDP’nin kampanyasına destek

Goran Hareketi, HDP Kürdistan Bölgesi Temsilciliği’nin depremzedeler için sürdürdüğü dayanışma kampanyasına destek verdi.

ABONE OL
Şubat 20, 2023 18:30
Goran Hareketi’nden HDP’nin kampanyasına destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HABER MERKEZİ – Goran Hareketi, HDP Kürdistan Bölgesi Temsilciliği’nin depremzedeler için sürdürdüğü dayanışma kampanyasına destek verdi.

Goran Hareketi, depremzedeler için dayanışma kampanyası düzenleyen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Kürdistan Bölgesi Temsilciliği’ne destek ziyaretinde bulundu. Goran Hareketi Hewlêr Forum Sözcüsü Hemin Şêxani’nin de aralarında bulunduğu Goran Hareketi heyeti HDP Kürdistan Bölgesi Temsilciliği’ne gitti. Heyeti HDP adına Nahide Ermiş karşıladı.

‘DESTEK OLMAK GÖREVİMİZ’

Goran Hareketi, depremzedeler için HDP’ye kuru gıda, bebek maması ve çok sayıda battaniyenin içinde bulunduğu iki araç dolusu insani yardım malzemesini iletti. Heyeti karşılayan Ermiş, Goran Hareketi’ne teşekkür ederek, “HDP olarak depremzedeler için yürüttüğümüz bu kampanyaya siyasi tarafların destekleri oldukça önemli. Çünkü Rojava ve Kuzey Kürdistan’ın yardıma ihtiyacı var” dedi. Şêxani de şunları belirtti: “Rojava ve Kuzey Kürdistan’daki kardeşlerimiz için düzenlenen yardım kampanyasına destek olmak görevimizdir. HDP’nin yürüttüğü bu kampanyaya tüm siyasi taraflar destek olmalıdır. Çünkü bu ulusal bir görevdir.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.