Eski Ülkü Ocakları Başkanı: Mafya devlete hakim olmuş
  • Rojev
  • Güncel
  • Eski Ülkü Ocakları Başkanı: Mafya devlete hakim olmuş

Eski Ülkü Ocakları Başkanı: Mafya devlete hakim olmuş

Eski Ülkü Ocakları Başkanı olan ve bir süre önce CHP'ye katılan Alaattin Aldemir, Sinan Ateş cinayetine ilişkin, “Mafya, devlete hakim olmuş” dedi.

ABONE OL
Ocak 8, 2023 16:00
Eski Ülkü Ocakları Başkanı: Mafya devlete hakim olmuş
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HABER MERKEZİ – Eski Ülkü Ocakları Başkanı olan ve bir süre önce CHP’ye katılan Alaattin Aldemir, Sinan Ateş cinayetine ilişkin, “Mafya, devlete hakim olmuş” dedi.  
 
MHP’den ayrılarak CHP’ye katılan eski Ülkü Ocakları Başkanı Alaattin Aldemir, KRT TV’de yayınlanan Semra Topçu ile Haftanın Panoraması programında, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetine dair konuştu. Aldemir, “Bu iş o kadar büyük ki… Mafya, devlete hakim olmuş. Biz, haydut devlet miyiz? Gri listedeyiz, kara listeye mi girelim? Bu mu Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışan? Sadece MHP zarar görmüyor ki ortağı AK Parti de çok büyük zarar görüyor” dedi. 
 
“Ülkücü hareket çok büyük bir travma geçiriyor. Bundan emin olun. Bu cinayet, yeni bir dönemin başlangıcı” diyen Aldemir, MHP’nin suskunluğuna tepki gösterdi. Aldemir,  “Bundan sonraki suikastları nasıl önleriz? Ermeni, Kürt, kim olursa olsun suikasta uğradığı zaman sokakları doldurmalıyız. Bunu yapmazsak bu süreç devam eder, bu alaca karanlık kuşağı devam eder” dedi. 
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.