en iyi rulet siteleri
Erdoğan’ın açılışını yaptığı hastaneyi su bastı
  • Rojev
  • Güncel
  • Erdoğan’ın açılışını yaptığı hastaneyi su bastı

Erdoğan’ın açılışını yaptığı hastaneyi su bastı

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı Defne Devlet Hastanesi’ni su bastı.

ABONE OL
Mayıs 23, 2023 16:30
Erdoğan’ın açılışını yaptığı hastaneyi su bastı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HATAY – AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı Defne Devlet Hastanesi’ni su bastı. 
 
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün Hatay’da açılışını yaptığı Defne Devlet Hastanesi’ni su bastı. Hastane çalışanları yağmur sularını çekçeklerle dışarı çıkarmaya çalışırken görüntülendi. 
 
Erdoğan’ın katıldığı temel atma töreninde, küçük bir alana beton döküldüğü görülmüştü. Gelen eleştiriler üzerine Erdoğan hastanenin açılışında, ““Bir fotoğraf karesi üzerinden konuşanlar, daha sonra işin nasıl yürüdüğünü gördüklerinde bir tek söz bile etmediler” demişti. 
 
TTB’DEN AÇIKLAMA 
 
Türk Tabipleri Birliği (TTB) de sanal medya hesabından “TTB ve Hatay Tabip Odası, dün açılışı yapılan Defne Devlet Hastanesi’nde hekimler/sağlık emekçileri ve başhekimle görüştü, yaşanan sorunların çözümü üzerine fikir alışverişinde bulundu. Öte yandan hastanede inşaatın sürdüğü ve sadece poliklinik hizmeti verilebildiği gözlemlendi” açıklamasını yaptı. TTB, hastanede inşaat çalışmalarının devam ettiğini gösteren bir de video paylaştı. Videoda, hastanenin poliklinikler dışındaki bölümlerinde inşaatın sürdüğü görüldü.
 
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.